Jakby to było, gdybyś miał stuprocentowy wpływ na własny nastrój i samopoczucie?

Być może myślisz sobie w tej chwili, że zwariowałem. „No jak to? Przecież jest tyle czynników zewnętrznych, że nie sposób się od nich wszystkich odgrodzić!” Zgoda, ale zawsze możesz poprzez kilka prostych ćwiczeń odmienić swój aktualny nastrój – nawet o 180 stopni. Ale bądź ostrożny, ponieważ słowo „odmienić” działa w dwie strony 🙂 Swoją drogą… pokażę Ci w jaki sposób to działa w tym darmowym, 7-dniowym kursie, który zatytułowałem „Ciesz się życiem!”

Witaj,

Domyślam się, że skoro odwiedzasz to miejsce, jesteś zainteresowany samorozwojem. Chciałbyś podnieść poziom swojego życia, bez trudności radzić sobie ze stresującymi sytuacjami, efektywniej się uczyć oraz obracać niekorzystne dla siebie sytuacje w pozytywy. Mam rację? W takim razie…

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Już niedługo stanie się to możliwe za sprawą kilku prostych ćwiczeń, które dla Ciebie przygotowałem w tygodniowym kursie. Napisałem ten kurs prawie rok temu. Dotychczas skorzystało z niego przeszło 300 osób. Wiem, że bardzo wiele z nich zaczęło z sukcesem wykorzystywać rady, które przedstawiam. Teraz kurs został odmieniony i wzbogacony o kilka dodatkowych elementów.

Wyobraź sobie taką oto sytuację. Siedzisz w zaciszu własnego domu. Masz do napisania na jutro bardzo ważne sprawozdanie. Jednak pogoda za oknem jest – delikatnie mówiąc – kiepska. Niebo zaciągnięte chmurami z których leje się całymi strumieniami deszcz. Kompletnie nie masz na nic ochoty. Wydawać by się mogło, że nawet oglądanie telewizji w takich warunkach jest męczące.

Wszyscy znamy tego typu sytuacje z własnego doświadczenia. Niestety, rzadko kto potrafi sobie z nimi skutecznie radzić. Bo niby dlaczego pogoda miałaby mieć negatywny wpływ na Ciebie? Przecież to jest niedorzeczne! A wystarczy kilkunastominutowa praca z własnym umysłem, aby spojrzeć na to z zupełnie innej perspektywy.

Swoją drogą, nie wiem czy wiesz, ale ludzie poświęcają znacznie więcej czasu na przeczytanie instrukcji obsługi do swojego nowego odtwarzacza DVD, telewizora, kamery, pralki czy innego typu urządzenia, niż na to, aby zaznajomić się z funkcjonowaniem własnego umysłu. Nieprawdopodobne? A jednak prawdziwe.

To właśnie dlatego niektórzy sprawiają wrażenie być wiecznie uśmiechnięci, zadowoleni z życia… Wręcz tryskający energią. Oni poznali już fundamentalne zasady. A Ty? Dobra wiadomość jest taka, że na tego typu edukację nigdy nie jest za późno. A zatem Ty również możesz dołączyć do grona tych osób.

W niniejszym kursie, chciałbym nauczyć Cię, między innymi:

Czym są submodalności oraz w jaki sposób możesz wykorzystywać je do poprawy aktualnego nastroju?

Kotwiczenie emocjonalne – w jaki sposób bodziec słuchowy, kinestetyczny bądź dotykowy może wpłynąć nieświadomie na Twój stan emocjonalny?

„Jak?” oraz „Dlaczego?” – na które z tych dwóch pytań należy sobie na początku odpowiedzieć i jaki wpływ może to mieć na Twoje przyszłe działania?

Inteligencja finansowa, czyli w jaki sposób myśleć racjonalnie na temat pieniędzy? Dlaczego bogactwo uważane jest za stan umysłu, a nie stan konta?

W jaki sposób nauczyć się błyskawicznie zapamiętywać wszelkiego rodzaju informacje oraz pomóc sobie tym samym w przyswajaniu wiedzy?

Dlaczego nauka języków obcych jest taka ważna i jak możesz – dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik – nauczyć się dowolnego języka na poziomie komunikatywnym w kilka tygodni?

W jaki sposób maksymalnie wykorzystywać własny potencjał i dążyć skutecznie do celu – bez oglądania się na niepowodzenia z przeszłości?

A także…

To oczywiście nie wszystko, co chciałbym Ci pokazać. Do każdej lekcji otrzymasz darmową publikację, abyś mógł jeszcze lepiej przyswoić sobie wiedzę z danej dziedziny i osiągnął sukces. Pamiętaj o tym, że tylko najlepsi stale się edukują, by czerpać z życia więcej przyjemności i satysfakcji!

Mam nadzieję, że Ty także należysz do tej grupy ludzi. Wszystko co musisz zrobić, to wypełnić poniższy formularz zapisu. Chwilę później otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail potwierdzenie. Po kliknięciu w odnośnik się tam znajdujący staniesz się pełnoprawnym członkiem kursu. Codziennie (przez tydzień) otrzymywał będziesz jedną lekcję zawierającą teorię oraz kilka prostych ćwiczeń.

Do dzieła!

E-mail:
Imię:
 
Zgadzam się z Polityką Prywatności
   
   

Dla Twojego sukcesu!
Adam Hycnar